Arja Rantanen, pj., Kansallisarkisto Vaasa
arja.rantanen@arkisto.fi
puh. 029 533 7301, 040 822 7724

Merja Aartolahti, Helsingin kaupunginarkisto
merja.aartolahti@hel.fi
puh. 09-310 43567

Pekka Anttonen, Helsingin Sanomain Säätiö/ Päivälehden arkisto
pekka.anttonen@sanoma.fi
puh. 09-122 5200, 0400 897 203

Nelly Laitinen, Svenska litteratursällskapet i Finland
nelly.laitinen@sls.fi
Tfn 09-61877335

Marja Piiroinen-Honkanen, Valvira
honkaset@suomi24.fi
puh. 0400 604 629

Tarja Soiniola, Suomalaisen kirjallisuuden seura
tarja.soiniola@finlit.fi
puh. 040 538 5341

Susanna Taipale,
Kansallisarkisto Hämeenlinna
susanna.taipale@arkisto.fi
puh. 029 5337 151, 050 329 4323

Petri Tanskanen, Työväen Arkisto
petri.tanskanen@tyark.fi
puh. 09-7743 1135, 0040 455 6976

 

Mainokset